Советы репетиторов: открываем в себе новые таланты
Привет, друзья! Учебный год в самом разгаре. Я решил пообщаться с репетиторами, которые работают на Kabanchik.ua и узнать больше про их работу. Как они находят подход к ученикам и с чего всегда нужно начинать обучение — читайте в статье :)

Ваш Кабанчик
- Про себе
Я студент першого курсу магістратури за напрямком програмування. На Кабанчику працюю з третього курсу, пам'ятаю, що ресурс порадили друзі десь на третьому курсі. Мені дуже зручно, що я можу займатись репетиторством онлайн, не потрібно їздити до учнів додому.

- Що найважливіше у вашій роботі?
Найважливіше — правильна комунікація з замовником. Необхідно з самого початку зрозуміти, що від тебе вимагається та уточнити всі деталі. Якщо так зробити, то після закінчення завдання, замовник буде максимально задоволений.

- Цікаві замовлення

Одного разу в мене була учениця, що навчалась в Америці та одночасно мала закривати завдання в українській школі. Зі мною вона спілкувалась через свою маму. Це було в такому режимі: дівчинка писала мамі - мама скидала через півдоби мені завдання - я вирішував, далі таким самим шляхом дівчинка отримувала відповіді.

- Як знайти підхід до дитини під час навчання?
Треба якнаймога більше спілкуватися з дитиною та стати для неї другом. Спілкуватися треба не тільки на тему завдань, а дізнатися, що їй дійсно подобається, які вона має зацікавлення. Потім можна зовсім по-іншому подавати навчальний матеріал.
Поради:
Виконавцям раджу мати гарне терпіння. Люди бувають різні, не з кожним легко знайти спільну мову, але спеціаліст завжди має залишатися спокійним, це демонструє його професіоналізм.

Замовникам раджу завжди довіряти професіоналу, якого ви вибрали.

- О себе
У меня образование музыкальной школы, училища и в университете училась на музыкальном факультете. Вот так и пришла в профессию, благодаря родителям и своему труду.

- Что самое важное в работе?
Самое важное для меня, чтобы то, что я делаю, было интересно и нужно людям.

- С чего нужно начинать обучение музыке?

Тут все просто: с покупки инструмента :) Обучать новых учеников я всегда начинаю с нотной грамоты, без этого освоение инструмента невозможно

- Как влюбить ребенка в музыку?
Важно заинтересовать своим примером, сыграть что-либо, показать свои достижения. Это часто мотивирует и вдохновляет детей :)
Советы:
Всегда выбирайте себе репетитора по душе и настроению. Помните, что самое главное в обучении — это искреннее желание и заинтересованность в том, чтобы освоить что-то новое.
- Про себе
Я вивчаю мову досить давно, буквально з 5 років, і це все постійно було в різних форматах: прості заняття в школі, курси чи табори. Потім я пішла на факультет міжнародної економіки, де не тільки вчила англійську мову, а й їздила по обміну за кордон. Коли повернулась в Україну, зрозуміла, що маю достатній рівень, щоб ділитися своїми знаннями і вирішила взяти перших студентів. Так вийшло, що вже рік викладаю і працюю над створенням своїх персональних програм навчання.

- Що важливо у вашій роботі?
Для мене важливі ті зусилля та той час, які студенти готові направляти на заняття. Це не основна моя зайнятість, тож я працюю не на кількість зайнять, а на їх результативність. Я готова ділитися знаннями тільки з тими, хто готовий їх брати.

- З чого почати вивчення мови?

В першу чергу треба визначити рівень. Коли я починаю заняття з новим студентом, я даю тест, який вони мають зробити. Я завжди прошу поговорити людину, буквально декілька хвилин, дати відповіді на прості запитання: розказати як вас звати, про свої хобі. Після цього одразу видно яка у людини проблема: хто просто боїться говорити, кому складно придумати про що говорити. Деяких людей ставить в незручне положення питання "розкажіть про себе". Вони просто не знають, що сказати, хоча при цьому спокійно розказуюсь, що вони вчора робили. Тут головне визначити кому що потрібно. Кому підтягувати граматику, в кого проблема з читанням, кому треба просто навчитися говорити і розговоритись

- Як знайти підхід до дитини під час навчання?
З дітьми головне питання: чи дитина сама хоче вчитися, чи батьки змусили, тому що треба. Якщо змушують батьки, треба шукати, що цікаво саме для дитини. Необхідно поступово їй показати які є плюси та мінуси в вивчені мови та давати їй такі матеріали, які будуть цікаві.

З дорослими, насправді, те саме, їм цікаво говорити і вчити те, чим вони живуть. Зосвім різний підхід, якщо людина живе машинами та якщо хтось живе дизайном або працює програмістом.
Поради:
Якби я шукала собі репетитора, я б одразу ознайомилася з відгуками по роботі та з методологією за якою людина працює. Наприклад, можна просто банально проводити зайняття, а можна робити пакетний підхід, тобто різного типу зайняття, які направлені на розвиток різніх навиків.
Вам было интересно?
Если у вас есть своя захватывающая история, скорее пишите нам: blog@kabanchik.ua